Tömlő összekötők
Norgren Egyenes összekötő D01250618 Külső menet: R1/8 Cső átmérő: 6 mm 1 db
Gyártó: Norgren
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Norgren Egyenes összekötő D01250618 Külső menet: R1/8 Cső átmérő: 6 mm 1 db
Termékazonosító: 921056
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 190 Ft/db)
1 190 Ft
| Gyártói szám | D01250618 |
|---|---|
| Külső menet | R1/8 |
| Anyag | PBT |
| Cső átmérő | 6 mm |
| Üzemi nyomás (max.) | 15 bar |
| Üzemi hőmérséklet (max.) | +65 °C |
| Üzemi hőmérséklet | +65 °C (max) |
| Max. környezeti hőmérséklet | +65 °C |
| Környezeti hőmérséklet (min.) | -20 °C |
| Termék típus | Egyenes összekötő |
| Termékazonosító | 921056 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Norgren |
| Cikkszám | 582134 |
| Súly | 3.9 g |
A pneumatikus rendszerekben elengedhetetlen elemek közé tartoznak a tömlő összekötők, amelyek biztosítják a csövek és tömlők megbízható és szilárd kapcsolódását. Norgren, TRU COMPONENTS, DM-Fit és ICH márkák széles választékában megtalálhatók az egyenes és hajlított összekötők, különböző méretekben és menetes kivitelben. Válassza ki a megfelelő tömlő összekötteket a kívánt alkalmazáshoz, garantálva a rendszer hatékony működését.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.