Norgren Préslevegős zajcsillapító M/S2 Külső menet 1/4 10 bar Műanyag 1 db
Gyártó: Norgren
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
IMI NORGREN Préslevegős zajcsillapító M/S2 Külső menet 1/4" 10 bar Műanyag 1 dbHangtompítóvalAz elszívott levegő zajának csökkentése a pneumatikus rendszerekben · Kompakt, hatékony és könnyű · Csavarozható vagy közvetlenül a szellőző...
Termékazonosító: 921083
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 790 Ft/db)
4 790 Ft
Hangtompítóval
Az elszívott levegő zajának csökkentése a pneumatikus rendszerekben · Kompakt, hatékony és könnyű · Csavarozható vagy közvetlenül a szellőzőnyílásokba dugható · Véd a szennyeződésektől · Nincs fémtartalom.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok:
Anyag: Műanyag · Anyag (szűrő): Műanyag · Hőmérséklet (max.): +80 °C · Hőmérséklet (min.): -20 °C · Kivitel (általános): Becsavar · Külső menet: 1/4" · További műszaki adatok: G1 / 4A · Üzemi médium: Szűrt, olajozott vagy kenetlen sűrített levegő (vákuum), inert gázok · Üzemi nyomás (max.): 10 bar
| Külső menet | 1/4" |
|---|---|
| Üzemi nyomás (max.) | 10 bar |
| Anyag | Műanyag |
| Anyag (szűrő) | Műanyag |
| Gyártói szám | M/S2 |
| Kivitel | Becsavar |
| Üzemi médium | Szűrt, olajozott vagy kenetlen sűrített levegő (vákuum), inert gázok |
| Hőmérséklet (max.) | +80 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -20 °C |
| Termék típus | Préslevegős zajcsillapító |
| Termékazonosító | 921083 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Norgren |
| Cikkszám | 582055 |
| Súly | 3.4 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.