Dugattyúrúd henger
Norgren RT/57108/M/10 Kerek henger Ütés hossz: 10 mm 1 db
Gyártó: Norgren
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Norgren RT/57108/M/10 Kerek henger Ütés hossz: 10 mm 1 db
Termékazonosító: 969417
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 19 990 Ft/db)
19 990 Ft
| Min. üzemi nyomás | 2 bar |
|---|---|
| Üzemi nyomás (max.) | 10 bar |
| Átmérő | 8 mm |
| Készülékhőmérséklet (max.) | +80 °C |
| Gyártói szám | RT/57108/M/10 |
| Sűrített levegő csatlakozó | M3 |
| Dugattyúrúd anyag | Nemesacél |
| Közepes | Szűrt és olajos préslevegő |
| Közepes | Szűrt és nem olajos préslevegő |
| Hatás | Egyszeres működésű |
| Rögzítő menet | M10 x 1 |
| Dugattyúrúd menet | M3 |
| Tömítőanyag | Poliuretán |
| Tömítőanyag | Nitril kaucsuk |
| Ütés hossz | 10 mm |
| Rúd Ø | 3 mm |
| Döntött furat átmérő | 3 mm |
| Max. környezeti hőmérséklet | +80 °C |
| Környezeti hőmérséklet (min.) | -5 °C |
| Termék típus | Kerek henger |
| Termékazonosító | 969417 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Norgren |
| Cikkszám | 582033 |
| Súly | 22 g |
A dugattyúrúd hengerek a pneumatikus rendszerekben elengedhetetlen elemei, amelyek erővel és precíziós mozgással képesek feladatot végrehajtani. Norgren például széles választékot kínál, mint például az RT/57108/M/10 Kerek henger Ütés hossz: 10 mm 1 db modell, amely tökéletes megoldást nyújt sokféle ipari alkalmazáshoz. Válasszon a kategóriánkban megtalálható dugattyúrúd hengerekből és optimalizálja automatizációs folyamatait.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.