Sűrített levegő-csökkentő-összekötők
Norgren C00220806 Szűkítő csap Cső átmérő 8 mm, 6 mm 1 db
Gyártó: Norgren
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Norgren C00220806 Szűkítő csap Cső átmérő 8 mm, 6 mm 1 db
Termékazonosító: 921175
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 290 Ft/db)
1 290 Ft
| Gyártói szám | C00220806 |
|---|---|
| Készülékhőmérséklet (min.) | -20 °C |
| Készülékhőmérséklet (max.) | +50 °C |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Cső Ø | 8 mm |
| Cső Ø | 6 mm |
| Termék típus | Szűkítő csap |
| Termékazonosító | 921175 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Norgren |
| Cikkszám | 581935 |
| Súly | 1.4 g |
A sűrített levegő-csökkentő-összekötők segítségével pontosan szabályozhatja a pneumatikus rendszerekben a légnyomást. A Norgren márkájú termékek széles választéka garantálja, hogy megtalálhatja a megfelelő szűkítő csapot vagy niplit a 1/4"-es és 1/2"-es menetes csatlakozásokhoz. A minőségi anyagok és preciz kialakítás révén hosszú élettartamú és megbízható működésre számíthat.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.