Norgren Nyomáskapcsoló 9950501 M5 0 - 20 bar 1 záró 1 db
Gyártó: Norgren
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Norgren Nyomáskapcsoló 9950501 M5 0 - 20 bar 1 záró 1 db
Termékazonosító: 969419
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 44 990 Ft/db)
44 990 Ft
| Min. kapcsolási nyomás | 0 bar |
|---|---|
| Kapcsolási nyomás tartomány | 20 bar |
| Kapcsolási nyomás | 0 ... 20 bar |
| Média-hőmérséklet (tartomány) | 0 ... +60 °C |
| Megszólítási zóna pvo | 2,0 - 3,5 |
| Megszólalási zóna pvu | 1,5 - 2,5 |
| Kijelző | Nem |
| Üzemi hőmérséklet | -10 ... +60 °C |
| Üzemi hőmérséklet (min.) | -10 °C |
| Üzemi hőmérséklet (max.) | +60 °C |
| Gyártói szám | 9950501 |
| Folyadék csatlakozó | M5 |
| Érintkezés módja | 1 záró |
| Gyártói szám | 9950501 |
| Médiahőmérséklet (max.) | +60 °C |
| Média hőmérséklet (min.) | 0 °C |
| Termék típus | Nyomáskapcsoló |
| Termékazonosító | 969419 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Norgren |
| Cikkszám | 581710 |
| Súly | 17 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.