Csőszűkítő tömítőgyűrűvel, belső menet 1/4, külső menet 1/2, Norgren 160234828
Gyártó: Norgren
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Csőszűkítő tömítőgyűrűvel, belső menet 1/4", külső menet 1/2", Norgren 160234828Csőszűkítő tömítőgyűrűvel, belső menet 1/4", külső menet 1/2", Norgren 160234828Hengeres menet, tömítőgyűrűvel.Műszaki adatok: Anyag: N...
Termékazonosító: 921212
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 690 Ft/db)
8 690 Ft
Csőszűkítő tömítőgyűrűvel, belső menet 1/4", külső menet 1/2", Norgren 160234828
Hengeres menet, tömítőgyűrűvel.Műszaki adatok:
Anyag: Nikkelezett sárgaréz · Belső menet: 1/4" · Külső menet: 1/2" · Üzemi médium: Sűrített levegő vagy bármely más folyadék, ami kompatibilis az anyagokkal.
| Gyártói szám | 160234828 |
|---|---|
| Külső menet | 1/2" |
| Belső menet | 1/4" |
| Termék típus | Szűkítő csap |
| Termékazonosító | 921212 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Norgren |
| Cikkszám | 581691 |
| Súly | 48 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.