Norgren 160233848 Szűkítő-nagyító nipli Belső menet 1/2 Külső menet 3/8 1 db
Gyártó: Norgren
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Norgren 160233848 Szűkítő-nagyító nipli Belső menet 1/2 Külső menet 3/8 1 db
Termékazonosító: 921232
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 490 Ft/db)
1 490 Ft
| Gyártói szám | 160233848 |
|---|---|
| Külső menet | 3/8" |
| Belső menet | 1/2" |
| Termék típus | Szűkítő csap |
| Termékazonosító | 921232 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Norgren |
| Cikkszám | 581667 |
| Súly | 48 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.