Sűrített levegő-csökkentő-összekötők
Norgren 160233828 Szűkítő csap Belső menet G1/4 Külső menet G3/8 1 db
Gyártó: Norgren
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Norgren 160233828 Szűkítő csap Belső menet G1/4 Külső menet G3/8 1 db
Termékazonosító: 921228
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 955 Ft/db)
955 Ft
| Gyártói szám | 160233828 |
|---|---|
| Külső menet | G3/8" |
| Belső menet | G1/4" |
| Termék típus | Szűkítő csap |
| Termékazonosító | 921228 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Norgren |
| Cikkszám | 581654 |
| Súly | 21 g |
A sűrített levegő-csökkentő-összekötők segítségével pontosan szabályozhatja a pneumatikus rendszerekben a légnyomást. A Norgren márkájú termékek széles választéka garantálja, hogy megtalálhatja a megfelelő szűkítő csapot vagy niplit a 1/4"-es és 1/2"-es menetes csatlakozásokhoz. A minőségi anyagok és preciz kialakítás révén hosszú élettartamú és megbízható működésre számíthat.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.