Norgren 160224828 Szűkítő csap Belső menet 1/2, 1/4 1 db
Gyártó: Norgren
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Norgren 160224828 Szűkítő csap Belső menet 1/2, 1/4 1 db
Termékazonosító: 921265
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 090 Ft/db)
2 090 Ft
| Üzemi médium | Sűrített levegő vagy bármely más folyadék, ami kompatibilis az anyagokkal. |
|---|---|
| Anyag | Nikkelezett sárgaréz |
| Gyártói szám | 160224828 |
| Belső menet | 1/2" |
| Belső menet | 1/4" |
| Termék típus | Szűkítő csap |
| Termékazonosító | 921265 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Norgren |
| Cikkszám | 581549 |
| Súly | 31 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.