Tömlő összekötők
Norgren Hajlított összekötő 100400800 Cső átmérő: 8 mm 1 db
Gyártó: Norgren
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Norgren Hajlított összekötő 100400800 Cső átmérő: 8 mm 1 db
Termékazonosító: 921270
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 690 Ft/db)
2 690 Ft
| Gyártói szám | 100400800 |
|---|---|
| Készülékhőmérséklet (min.) | -20 °C |
| Anyag | PBT |
| Cső átmérő | 8 mm |
| Üzemi nyomás (max.) | 18 bar |
| Max. környezeti hőmérséklet | +80 °C |
| Környezeti hőmérséklet (min.) | -20 °C |
| Termék típus | Hajlított összekötő |
| Termékazonosító | 921270 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Norgren |
| Cikkszám | 581473 |
| Súly | 25 g |
A pneumatikus rendszerekben elengedhetetlen elemek közé tartoznak a tömlő összekötők, amelyek biztosítják a csövek és tömlők megbízható és szilárd kapcsolódását. Norgren, TRU COMPONENTS, DM-Fit és ICH márkák széles választékában megtalálhatók az egyenes és hajlított összekötők, különböző méretekben és menetes kivitelben. Válassza ki a megfelelő tömlő összekötteket a kívánt alkalmazáshoz, garantálva a rendszer hatékony működését.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.