Sűrített levegő szelepek
Norgren Mechanikusan működtetett pneumatikus szelep X3347802 Ház anyaga Alumínium 1 db
Gyártó: Norgren
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Norgren Mechanikusan működtetett pneumatikus szelep X3347802 Ház anyaga Alumínium 1 db
Termékazonosító: 921278
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 110 990 Ft/db)
110 990 Ft
| Üzemi hőmérséklet | +70 °C (max) |
|---|---|
| Üzemi hőmérséklet (max.) | +70 °C |
| Mozgatás | Kar / rugó / kar |
| Gyártói szám | X3347802 |
| kv érték | 335 l/perc |
| Ház anyaga | Alumínium |
| Csatlakozó | G 1/8 |
| Közepes | Neutrális gázok |
| Üzemi nyomás (max.) | 10 bar |
| Max. környezeti hőmérséklet | +70 °C |
| Termék típus | Mechanikusan működtetett pneumatikus szelep |
| Termékazonosító | 921278 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Norgren |
| Cikkszám | 581458 |
| Súly | 450 g |
Sűrített levegő szelepekkel pontosan szabályozhatja a pneumatikai rendszerekben áramló levegő mennyiségét és nyomását. Norgren, Bürkert és AZ Pneumatik márkák széles választékából megtalálható mechanikusan működtetett szelepek, amelyek tökéletesen illeszkednek a különböző automatizációs feladatokhoz.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.