Tömlő összekötők
Norgren Hajlított összekötő 150430048 Belső menet 1/2 Külső menet: R1/2 1 db
Gyártó: Norgren
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Norgren Hajlított összekötő 150430048 Belső menet 1/2 Külső menet: R1/2 1 db
Termékazonosító: 921310
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 690 Ft/db)
3 690 Ft
| Gyártói szám | 150430048 |
|---|---|
| Külső menet | R1/2 |
| Belső menet | 1/2" |
| Anyag | Sárgaréz |
| Anyagjellemző | Nikkelezett |
| Üzemi nyomás (max.) | 18 bar |
| Termék típus | Hajlított összekötő |
| Termékazonosító | 921310 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Norgren |
| Cikkszám | 581303 |
| Súly | 78.73 g |
A pneumatikus rendszerekben elengedhetetlen elemek közé tartoznak a tömlő összekötők, amelyek biztosítják a csövek és tömlők megbízható és szilárd kapcsolódását. Norgren, TRU COMPONENTS, DM-Fit és ICH márkák széles választékában megtalálhatók az egyenes és hajlított összekötők, különböző méretekben és menetes kivitelben. Válassza ki a megfelelő tömlő összekötteket a kívánt alkalmazáshoz, garantálva a rendszer hatékony működését.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.