Golyóscsapok
Norgren 602112228 Standard gömbcsap Belső menet: 1/4 45 bar (max) 1 db
Gyártó: Norgren
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Norgren 602112228 Standard gömbcsap Belső menet: 1/4 45 bar (max) 1 db
Termékazonosító: 920652
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 790 Ft/db)
6 790 Ft
| Külső menet | 1/4" |
|---|---|
| Gyártói szám | 602112228 |
| Üzemi hőmérséklet tartomány | -20 ... 150 °C |
| Üzemi nyomás tartomány | 45 bar (max) |
| Belső menet | 1/4" |
| Működtető eszköz | Sűrített levegő |
| Működtető eszköz | Folyadékok |
| Üzemi hőmérséklet (max.) | 150 °C |
| Üzemi hőmérséklet (min.) | -20 °C |
| Üzemi nyomás (max.) | 45 bar |
| Termék típus | Standard gömbcsap |
| Termékazonosító | 920652 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Norgren |
| Cikkszám | 581010 |
| Súly | 132 g |
A golyóscsapok a pneumatikus és hidraulikus rendszerekben elengedhetetlen elemek, amelyeket az áramlás irányítására és szabályozására használnak. Norgren és DM-Fit márkák széles választékából válogathat, melyek megbízható minőségű golyóscsapokat kínálnak különböző méretben és nyomástartományban. A Norgren 601112248 Standard gömbcsap például belső menetes kivitelben kapható 1/2-es átmérővel és 10 bar maximális nyomás értékkel.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.