Tömlők, méteráru
Norgren Sűrített levegő tömlő PA0006025 Poliamid Átlátszó Belső Ø: 4 mm 25 bar méteráru
Gyártó: Norgren
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Norgren Sűrített levegő tömlő PA0006025 Poliamid Átlátszó Belső Ø: 4 mm 25 bar méteráru
Termékazonosító: 920651
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 955 Ft/db)
955 Ft
| Szín | Átlátszó |
|---|---|
| Gyártói szám | PA0006025 |
| Tartalom | méteráru |
| Hossz | 1 m |
| Belső Ø | 4 mm |
| Anyag | Poliamid |
| Működtető eszköz | Sűrített levegő |
| Külső Ø | 6 mm |
| Üzemi nyomás (max.) | 25 bar |
| Hőmérséklet (max.) | 80 °C |
| Termék típus | Sűrített levegő tömlő |
| Termékazonosító | 920651 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Norgren |
| Cikkszám | 581000 |
| Súly | 17 g |
Tömlők méteráru kategóriánkban megtalálhatók a legelterjedtebb márkák, mint például a Norgren, ICH, TRU COMPONENTS, Aerotec és Metabo termékei. Sűrített levegő tömlőinket különböző anyagokból és vastagságban kínáljuk, így biztosan megtalálod a megfelelő megoldást az automatizálási projektedhez. Választhatóak fekete, átlátszó vagy színes tömlők is, amelyek megfelelnek a 6 mm-es és 4 mm-es belső átmérővel rendelkező igényeknek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.