Norgren Préslevegős zajcsillapító T40M0500 Külső menet M5 10 bar Sárgaréz 1 db
Gyártó: Norgren
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
IMI NORGREN Préslevegős zajcsillapító T40M0500 Külső menet M5 10 bar Sárgaréz 1 dbHangtompítóvalA magas zajcsökkentés garantálja a környezetbarátságotA masszív felépítés lehetővé teszi durva üzemeltetéstA rövid kialakítás csö...
Termékazonosító: 920807
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 490 Ft/db)
2 490 Ft
Hangtompítóval
A magas zajcsökkentés garantálja a környezetbarátságot
A masszív felépítés lehetővé teszi durva üzemeltetést
A rövid kialakítás csökkenti a helyigényt
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok:
Anyag: Sárgaréz · Anyag (szűrő): Fém · Hőmérséklet (max.): +80 °C · Hőmérséklet (min.): -20 °C · Külső menet: M5 · További műszaki adatok: M5 · Üzemi nyomás (max.): 10 bar
| Külső menet | M5 |
|---|---|
| Üzemi nyomás (max.) | 10 bar |
| Anyag | Sárgaréz |
| Anyag (szűrő) | Fém |
| Gyártói szám | T40M0500 |
| Hőmérséklet (max.) | +80 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -20 °C |
| Termék típus | Préslevegős zajcsillapító |
| Termékazonosító | 920807 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Norgren |
| Cikkszám | 580962 |
| Súly | 2.4 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.