Norgren Préslevegős zajcsillapító T40C3800 Külső menet 3/8 10 bar Sárgaréz 1 db
Gyártó: Norgren
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
IMI NORGREN Préslevegős zajcsillapító T40C3800 Külső menet 3/8" 10 bar Sárgaréz 1 dbHangtompítóvalA magas zajcsökkentés garantálja a környezetbarátságotA masszív felépítés lehetővé teszi durva üzemeltetéstA rövid kialakítás c...
Termékazonosító: 920815
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 090 Ft/db)
4 090 Ft
Hangtompítóval
A magas zajcsökkentés garantálja a környezetbarátságot
A masszív felépítés lehetővé teszi durva üzemeltetést
A rövid kialakítás csökkenti a helyigényt
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok:
Anyag: Sárgaréz · Anyag (szűrő): Fém · Hőmérséklet (max.): +80 °C · Hőmérséklet (min.): -20 °C · Külső menet: 3/8" · További műszaki adatok: G3 / 8A · Üzemi nyomás (max.): 10 bar
| Külső menet | 3/8" |
|---|---|
| Üzemi nyomás (max.) | 10 bar |
| Anyag | Sárgaréz |
| Anyag (szűrő) | Fém |
| Gyártói szám | T40C3800 |
| Hőmérséklet (max.) | +80 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -20 °C |
| Termék típus | Préslevegős zajcsillapító |
| Termékazonosító | 920815 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Norgren |
| Cikkszám | 580935 |
| Súly | 36 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.