Golyóscsapok
Norgren 601112228 Standard gömbcsap Belső menet: 1/4 10 bar (max) 1 db
Gyártó: Norgren
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Norgren 601112228 Standard gömbcsap Belső menet: 1/4 10 bar (max) 1 db
Termékazonosító: 920799
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 690 Ft/db)
6 690 Ft
| Üzemi médium | Sűrített levegő, víz, nemesgázok, hidraulikaolajok |
|---|---|
| Külső menet | 1/4" |
| Gyártói szám | 601112228 |
| Anyag | Test: nikkelezett sárgaréz · Ülés: PTFE · Pecsétek: NBR |
| Üzemi hőmérséklet tartomány | -10 ... 90 °C |
| Üzemi nyomás tartomány | 10 bar (max) |
| Belső menet | 1/4" |
| Üzemi hőmérséklet (max.) | 90 °C |
| Üzemi hőmérséklet (min.) | -10 °C |
| Üzemi nyomás (max.) | 10 bar |
| Termék típus | Standard gömbcsap |
| Termékazonosító | 920799 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Norgren |
| Cikkszám | 580881 |
| Súly | 62 g |
A golyóscsapok a pneumatikus és hidraulikus rendszerekben elengedhetetlen elemek, amelyeket az áramlás irányítására és szabályozására használnak. Norgren és DM-Fit márkák széles választékából válogathat, melyek megbízható minőségű golyóscsapokat kínálnak különböző méretben és nyomástartományban. A Norgren 601112248 Standard gömbcsap például belső menetes kivitelben kapható 1/2-es átmérővel és 10 bar maximális nyomás értékkel.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.