Tömlő összekötők
Norgren Egyenes összekötő 100290600 Külső menet: M14 x 1.5 Cső átmérő: 6 mm 1 db
Gyártó: Norgren
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Norgren Egyenes összekötő 100290600 Külső menet: M14 x 1.5 Cső átmérő: 6 mm 1 db
Termékazonosító: 920824
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 790 Ft/db)
5 790 Ft
| Gyártói szám | 100290600 |
|---|---|
| Külső menet | M14 x 1.5 |
| Anyag | Sárgaréz |
| Anyagjellemző | Nikkelezett |
| Cső átmérő | 6 mm |
| Üzemi nyomás (max.) | 18 bar |
| Üzemi hőmérséklet (max.) | +80 °C |
| Üzemi hőmérséklet | +80 °C (max) |
| Max. környezeti hőmérséklet | +80 °C |
| Környezeti hőmérséklet (min.) | -20 °C |
| Termék típus | Egyenes összekötő |
| Termékazonosító | 920824 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Norgren |
| Cikkszám | 580796 |
| Súly | 43 g |
A pneumatikus rendszerekben elengedhetetlen elemek közé tartoznak a tömlő összekötők, amelyek biztosítják a csövek és tömlők megbízható és szilárd kapcsolódását. Norgren, TRU COMPONENTS, DM-Fit és ICH márkák széles választékában megtalálhatók az egyenes és hajlított összekötők, különböző méretekben és menetes kivitelben. Válassza ki a megfelelő tömlő összekötteket a kívánt alkalmazáshoz, garantálva a rendszer hatékony működését.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.