Fogós gombokA=24,B=19,D=6-üres
Gyártó: Mentor
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Alumínium forgatógombFényes, védőlakkozással.Műszaki adatok: Gyártói szám: FÉMGOMBOK · Készülékgomb típus: Váltógomb · Méret, magasság: 19 mm · Szín: Alumínium · Tartalom: 1 db · Tengelytartó: 6 mm · Átmérő: 24 mm...
Termékazonosító: 6034
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 590 Ft/db)
3 590 Ft
Fényes, védőlakkozással.
Műszaki adatok:
Gyártói szám: FÉMGOMBOK · Készülékgomb típus: Váltógomb · Méret, magasság: 19 mm · Szín: Alumínium · Tartalom: 1 db · Tengelytartó: 6 mm · Átmérő: 24 mm
| Tengelytartó | 6 mm |
|---|---|
| Magasság | 19 mm |
| Átmérő | 24 mm |
| Méret | (Ø x Ma) 24 mm x 19 mm |
| Szín | Alumínium |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | 5583.6611 |
| RoHS konform | Igen |
| Típus | 5583.6611 |
| Vonalkijelzés | Fekete |
| Termék típus | Váltógomb |
| Termékazonosító | 6034 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mentor |
| Cikkszám | 183796 |
| Súly | 12 g |
| Vonalkód | 2050000068515 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.