Forgatógombok
Fogós gombokA=20,B=17,D=6-fekete
Gyártó: Mentor
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Fogós gombokA=20,B=17,D=6-fekete
Termékazonosító: 6030
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 190 Ft/db)
2 190 Ft
Alumínium forgatógomb
Műszaki adatok:
Gyártói szám: FÉMGOMBOK · Készülékgomb típus: Váltógomb · Méret, magasság: 17 mm · Szín: Fekete · Tartalom: 1 db · Tengelytartó: 6 mm · Átmérő: 20 mm
Műszaki adatok:
Gyártói szám: FÉMGOMBOK · Készülékgomb típus: Váltógomb · Méret, magasság: 17 mm · Szín: Fekete · Tartalom: 1 db · Tengelytartó: 6 mm · Átmérő: 20 mm
| Tengelytartó | 6 mm |
|---|---|
| Magasság | 17 mm |
| Átmérő | 20 mm |
| Méret | (Ø x Ma) 20 mm x 17 mm |
| Szín | Fekete |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | 5582.6631 |
| RoHS konform | Igen |
| Típus | 5582.6631 |
| Vonalkijelzés | Fehér |
| Termék típus | Váltógomb |
| Termékazonosító | 6030 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mentor |
| Cikkszám | 183783 |
| Súly | 7.1 g |
| Vonalkód | 2050000068478 |
A forgatógombok széles választéka segít Önnek kiválasztani a megfelelő elemet a gépészetben, elektronikai projektekben vagy más ipari alkalmazásokban. Mentor, OKW, Cliff és PB Fastener márkák forgatógombjai között megtalálhatja az 15/6 mm-es fekete, 16mm szürke/kék vagy a 4131.603 típusú fekete forgatógombot is.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.