Forgató- és nyomógomb tartozékok
Mentor 334.663 Fedősapka Fekete Alkalmas 36-os forgatógomb sorozat 1 db
Gyártó: Mentor
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Mentor 334.663 Fedősapka Fekete Alkalmas 36-os forgatógomb sorozat 1 db
Termékazonosító: 6012
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 625 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 3
625 Ft
| Kivitel | Sapka 36 mm átmérőjű gombhoz |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Alkalmas gomb átmérő | 36 mm |
| Alkalmas | 36-os forgatógomb sorozat |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | 334.663 |
| RoHS konform | Igen |
| Alkalmas | Fém műszergombhoz, gomb Ø 36 mm. |
| Termék típus | Fedősapka |
| Termékazonosító | 6012 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mentor |
| Cikkszám | 183712 |
| Súly | 0.661 g |
| Vonalkód | 2050000068256 |
Ezen az oldalon megtalálhatók a forgató- és nyomógomb tartozékok, amelyekkel elektronikus készülékeket, berendezéseket és projekteket építhet. Renowned márkák, mint az OKW, Mentor, Cliff, Thomsen és TRU COMPONENTS termékei segítenek megtalálni a tökéletes gombot vagy forgatógombot a kívánt funkcióknak megfelelően. Hasított redukáló csövek, potméter rögzítő anyák, gombsapkák és különféle méretű gombok közül választhat.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.