Forgatógombok
Mentor 4131.603 4131.603 Forgatógomb Fekete (Ø x Ma) 15 mm x 15 mm 1 db
Gyártó: Mentor
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Mentor 4131.603 4131.603 Forgatógomb Fekete (Ø x Ma) 15 mm x 15 mm 1 db
Termékazonosító: 5963
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 390 Ft/db)
1 390 Ft
| Tengelytartó | 6 mm |
|---|---|
| Magasság | 15 mm |
| Átmérő | 15 mm |
| Méret | (Ø x Ma) 15 mm x 15 mm |
| Szín | Fekete |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | 4131.603 |
| RoHS konform | Igen |
| Típus | 4131.603 |
| Termék típus | Forgatógomb |
| Termékazonosító | 5963 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mentor |
| Cikkszám | 183568 |
| Súly | 5.28 g |
| Vonalkód | 2050000067402 |
A forgatógombok széles választéka segít Önnek kiválasztani a megfelelő elemet a gépészetben, elektronikai projektekben vagy más ipari alkalmazásokban. Mentor, OKW, Cliff és PB Fastener márkák forgatógombjai között megtalálhatja az 15/6 mm-es fekete, 16mm szürke/kék vagy a 4131.603 típusú fekete forgatógombot is.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.