Mentor 331.6 331.6 Forgatógomb Fekete (Ø x Ma) 15 mm x 14 mm 1 db
Gyártó: Mentor
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Mentor 331.6 331.6 Forgatógomb Fekete (Ø x Ma) 15 mm x 14 mm 1 db
Termékazonosító: 5944
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 390 Ft/db)
1 390 Ft
| Tengelytartó | 6 mm |
|---|---|
| Magasság | 14 mm |
| Átmérő | 15 mm |
| Méret | (Ø x Ma) 15 mm x 14 mm |
| Szín | Fekete |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | 331.6 |
| RoHS konform | Igen |
| Típus | 331.6 |
| Termék típus | Forgatógomb |
| Termékazonosító | 5944 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mentor |
| Cikkszám | 183515 |
| Súly | 4 g |
| Vonalkód | 2050000067143 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.