Szállító görgők
Meister Werkzeuge 0821390 Roller Fa Terhelés (max.): 200 kg 590 mm x 290 mm Görgők száma 4
Gyártó: Meister Werkzeuge
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Meister Werkzeuge 0821390 Roller Fa Terhelés (max.): 200 kg 590 mm x 290 mm Görgők száma 4
Termékazonosító: 879719
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 9 190 Ft/db)
9 190 Ft
| Szín | Barna |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Görgők száma | 4 |
| Anyag | Fa |
| Abroncs | Tömör gumi |
| Rakodófelület hossza | 590 mm |
| Rakodófelület szélessége | 290 mm |
| Terhelés (max.) | 200 kg |
| Termék típus | Roller |
| Termékazonosító | 879719 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Meister Werkzeuge |
| Cikkszám | 485194 |
| Súly | 3.159 kg |
| Vonalkód | 4001645150422 |
A professzionális munkavégzéshez elengedhetetlen eszközök közé tartoznak a szállító görgők, amelyekkel könnyedén mozgathatók bútorok, gépek és más nehéz tárgyak. Kínálatunkban megtalálhatóak a Metafranc, Dörner + Helmer, Meister Werkzeuge, TOOLCRAFT és Holzmann Maschinen márkák szállító görgői, melyek teherbírásukban és minőségükben is kiválóak. Válassza ki a neki legjobban megfelelőt!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.