Görgős szállítólap, szállító talp max. 150 kg Meister Werkzeuge 0820010
Gyártó: Meister Werkzeuge
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Szállítógörgő, szürke műanyag, 106 x 75 x 38 mmTeherbírás: 150 kgJellemzők: Anyag: műanyag · Szín: Szürke · Méretek: 106x75x38 mm · 8 db poliamid görgő · Görgő átmérő: 27 mm · Kerékszélesség: 12 mm · Teherbírás: 150 kg....
Termékazonosító: 411370
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 090 Ft/db)
1 090 Ft
Teherbírás: 150 kg
Jellemzők:
Anyag: műanyag · Szín: Szürke · Méretek: 106x75x38 mm · 8 db poliamid görgő · Görgő átmérő: 27 mm · Kerékszélesség: 12 mm · Teherbírás: 150 kg.
Műszaki adatok:
Abroncs: Műanyag · Anyag: Műanyag · Méret, magasság: 38 mm · Rakodófelület hossza: 106 mm · Rakodófelület szélessége: 75 mm · Szállítóeszköz típus: Roller · Szín: Szürke · Terhelés (max.): 150 kg
| Szín | Szürke |
|---|---|
| Magasság | 38 mm |
| Anyag | Műanyag |
| Abroncs | Műanyag |
| Rakodófelület hossza | 106 mm |
| Rakodófelület szélessége | 75 mm |
| Terhelés (max.) | 150 kg |
| Kerék méret | 27 x 12 mm |
| Termék típus | Roller |
| Termékazonosító | 411370 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Meister Werkzeuge |
| Cikkszám | 485190 |
| Súly | 110 g |
| Vonalkód | 4001645048057 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Korrekt megbízható partner
navaysandor_v –