Szigetelésmérő műszerek
Megger MIT410/2 Szigetelésmérő műszer 50 V, 100 V, 250 V, 500 V, 1000 V 100 GΩ
Gyártó: Megger
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Megger MIT410/2 Szigetelésmérő műszer 50 V, 100 V, 250 V, 500 V, 1000 V 100 GΩ
Termékazonosító: 914037
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 527 990 Ft/db)
527 990 Ft
| Átmenetvizsgálat | akusztikus 1 Ω, 2 Ω, 5 Ω, 10 Ω, 20 Ω |
|---|---|
| Mérési tartomány (ellenállás) | 0,01 Ω - 1000 kΩ |
| Csatlakozók | Bluetooth® |
| Védelmi típus | IP54 |
| Tápellátás | 5 x 1,5 V IEC LR6 AA elem (opcionálisan NiMH elemek) |
| Méret | (H x Sz x Ma) 220 x 92 x 50 mm |
| Súly | 775 g |
| Magasság | 50 mm |
| Hossz | 220 mm |
| Szélesség | 92 mm |
| Frekvencia (max.) | 400 Hz |
| Frekvrencia tartomány | 40 Hz - 400 Hz |
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
| Kijelző típus | analóg |
| Kijelző típus | digitális |
| Mérési kategória | CAT IV 600 V |
| Mérő funkció | Szigetelő ellenállás |
| Frekvencia (min.) | 40 Hz |
| Szigetelési feszültség (max.) | 100 GΩ |
| Feszültség mérési tartomány (max.) | 1000 V |
| Feszültség mérési tartomány (min.) | 0 V |
| Vizsgálati feszültség | 50 V |
| Vizsgálati feszültség | 100 V |
| Vizsgálati feszültség | 250 V |
| Vizsgálati feszültség | 500 V |
| Vizsgálati feszültség | 1000 V |
| Termék típus | Szigetelésmérő műszer |
| Termékazonosító | 914037 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Megger |
| Cikkszám | 106271 |
| Súly | 2.085 kg |
A szigetelésmérő műszerek segítségével ellenőrizheti az elektromos berendezések szigetelését és biztonságát. A Megger, Chauvin Arnoux, Sonel, Kyoritsu és Extech márkák széles választékából megtalálhatja a megfelelő eszközt 50 V-tól 1000 V-ig terjedő feszültségre. A kínálatban megtalálhatóak például a Megger MIT420/2 és a Kyoritsu KEW-3132A szigetelésmérők, amelyekkel pontos méréseket végezhet.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.