Mean Well WDR-60-24 Kalapsínes tápegység 24 V/DC 2.5 A 60 W Kimenetek száma:1 x Tartalom, tartalmi egységek rendelésenként 1 db
Gyártó: Mean Well
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Kalapsín tápegység 1x 24 V/DC 2,5 A 60 W, Mean Well WDR-60-24Kalapsín tápegység 1x 24 V/DC 2,5 A 60 W, Mean Well WDR-60-24Zárt kialakításSzéles bemeneti tartományKözvetlenül DIN sínre szerelhetőDC kimeneti feszültség állít...
Termékazonosító: 980330
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 26 990 Ft/db)
26 990 Ft
Kalapsín tápegység 1x 24 V/DC 2,5 A 60 W, Mean Well WDR-60-24
Zárt kialakításSzéles bemeneti tartomány
Közvetlenül DIN sínre szerelhető
DC kimeneti feszültség állítható
Túlterhelés-védelem az áramkorlátozás révén
Hűtés szabad levegő konvekcióval
Védett rövidzárlattal, túlterheléssel, túlfeszültséggel szemben
Túlfeszültség-kategória: III
Beépített DC OK reléérintkező
Szigetelési osztály: I
Jellemzők:
Zárt kivitel · Széles tartományú bemenet · Közvetlenül a DIN sínre szerelhető · DC kimeneti feszültség állítható · Túlterhelés elleni védelem áramkorlátozással · Hűtés szabad levegő-konvekcióval · Védelem rövidzárlat, túlterhelés és túlfeszültség ellen · III túlfeszültség kategória · Beépített DC OK relé érintkező · I. szigetelési osztály
Műszaki adatok:
Bemeneti feszültség (max.): 550 V/AC,780 V/DC · Bemeneti feszültség (min.): 180 V/AC,254 V/DC · Bemeneti feszültség (névleges): 230 V/AC,400 V/AC · Csatlakozó (építőelem): Csavaros kapocs · Fázisok: 2 · Hatékonysági fok: 89 % · Kimenet típus (tápegység): Beállítható · Kimenetek száma: 1 x · Kimeneti feszültség: 24 V/DC · Kimeneti feszültség (max.): 29 V/DC · Kimeneti feszültség (min.): 24 V/DC · Kimeneti feszültség (nom.): 24 V/DC · Kimeneti áram (max.): 2.5 A · MTBF: 313680 óra · Méret, hossz: 32 mm · Méret, magasság: 125.2 mm · Méret, szélesség: 102 mm · Súly: 450 g · Teljesítmény: 60 W · Tápegység jellemzők: Szabályozható kimeneti feszültség · Tápegységtípus: Kapcsolóüzemű · Üzemi hőmérséklet (max.): +85 °C · Üzemi hőmérséklet (min.): -30 °C
Figyelem:
Ezek a tápegységek a végberendezésekbe történő beszerelésre szolgálnak.
| Típus | Kapcsolóüzemű |
|---|---|
| Kimeneti áram (max.) | 2.5 A |
| Kimenő áram (max.) kerekítve | 2.5 A |
| Fázisok | 2 |
| Kimenetek száma | 1 x |
| Méret | (H x Sz x Ma) 32 x 102 x 125.2 mm |
| Súly | 450 g |
| Magasság | 125.2 mm |
| Hossz | 32 mm |
| Szélesség | 102 mm |
| Csatlakozó | Csavaros kapocs |
| Kimenet típus (tápegység) | Beállítható |
| Jellemzők | Szabályozható kimeneti feszültség |
| Gyártói szám | WDR-60-24 |
| Gyártói szám | WDR-60-24 |
| MTBF | 313680 óra |
| Bemeneti feszültség (névleges) | 230 V/AC |
| Bemeneti feszültség (névleges) | 400 V/AC |
| Hatékonysági fok | 89 % |
| Bemeneti feszültség (max.) | 550 V/AC |
| Bemeneti feszültség (max.) | 780 V/DC |
| Bemeneti feszültség (min.) | 180 V/AC |
| Bemeneti feszültség (min.) | 254 V/DC |
| Üzemi hőmérséklet (max.) | +85 °C |
| Üzemi hőmérséklet (min.) | -30 °C |
| Kimeneti feszültség (max.) | 29 V/DC |
| Kimeneti feszültség (min.) | 24 V/DC |
| Kimeneti feszültség (max.) | 24 V/DC |
| Teljesítmény | 60 W |
| Kimeneti feszültség | 24 V/DC |
| Termék típus | Kalapsínes tápegység |
| Termékazonosító | 980330 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mean Well |
| Cikkszám | 2237633 |
| Súly | 521 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.