Mean Well DRC-100B Kalapsínes tápegység 27.6 V/DC 2.25 A 96 W Kimenetek száma:2 x Tartalom, tartalmi egységek rendelésenként 1 db
Gyártó: Mean Well
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Mean Well DRC-100B Kalapsínes tápegység 27.6 V/DC 2.25 A 96 W Kimenetek száma:2 x Tartalom, tartalmi egységek rendelésenként 1 db
Termékazonosító: 969202
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 26 990 Ft/db)
26 990 Ft
| Típus | Kapcsolóüzemű |
|---|---|
| Kimeneti áram (max.) | 2.25 A |
| Kimenő áram (max.) kerekítve | 2.25 A |
| Kimenetek száma | 2 x |
| Méret | (H x Sz x Ma) 55 x 90 x 100 mm |
| Súly | 370 g |
| Magasság | 100 mm |
| Hossz | 55 mm |
| Szélesség | 90 mm |
| Csatlakozó | Csavaros kapcsok |
| Gyártói szám | DRC-100B |
| Gyártói szám | DRC-100B |
| Bemeneti feszültség (max.) | 264 V/AC |
| Bemeneti feszültség (min.) | 90 V/AC |
| Kimeneti feszültség (max.) | 27.6 V/DC |
| Kimeneti feszültség (max.) | 27.6 V/DC |
| Bemenetek | 1 x |
| Teljesítmény | 96 W |
| Kimeneti feszültség | 27,6 / 27,6 V |
| Kimeneti áram | 2,25 / 1,25 A |
| Típus | Kapcsolóüzemű |
| Termék típus | Kalapsínes tápegység |
| Termékazonosító | 969202 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mean Well |
| Cikkszám | 1371685 |
| Súly | 380 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.