Mean Well HLG-150H-12B LED meghajtó, LED transzformátor Állandó feszültségű, Állandó áramú 150 W 12.5 A 6 - 12 V/DC Dimmelhető, PFC-áramkör, Túlterhelés elleni
Gyártó: Mean Well
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Mean Well HLG-150H-12B LED meghajtó, LED transzformátor Állandó feszültségű, Állandó áramú 150 W 12.5 A 6 - 12 V/DC Dimmelhető, PFC-áramkör, Túlterhelés elleni
Termékazonosító: 808337
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 30 990 Ft/db)
30 990 Ft
| Méret | (H x Sz x Ma) 228.00 x 68.00 x 38.80 mm |
|---|---|
| Kimeneti áram (max.) | 12.5 A |
| Kimenő áram (max.) kerekítve | 12.5 A |
| Védelmi osztály | I |
| Magasság | 38.80 mm |
| Hossz | 228.00 mm |
| Szélesség | 68.00 mm |
| Teljesítmény tartomány | 150 W (max) |
| Védelmi típus | IP67 |
| Csatlakozó | Kábel, nyílt véggel |
| Jellemzők | Dimmelhető |
| Jellemzők | PFC-áramkör |
| Jellemzők | Túlterhelés elleni védelem |
| Kivitel | Állandó feszültségű |
| Kivitel | Állandó áramú |
| Bemeneti feszültség (max.) | 305 V/AC |
| Bemeneti feszültség (min.) | 90 V/AC |
| Kimeneti feszültség (max.) | 12 V/DC |
| Kimeneti feszültség (min.) | 6 V/DC |
| Teljesítmény (max.) | 150 W |
| Üzemi feszültség | 115 V/AC |
| Üzemi feszültség | 230 V/AC |
| Bemenetek | 1 x |
| Kimenetek száma | 1 x |
| Típus | Kapcsolóüzemű |
| Súly | 1233.33 g |
| Termék típus | LED meghajtó |
| Termékazonosító | 808337 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mean Well |
| Cikkszám | 1297416 |
| Súly | 1.116 kg |
| Vonalkód | 4021087010559 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.