Zárt akkutöltő modul 11,5 A 151 W 13,8 V/DC, Mean Well AD-155A
Gyártó: Mean Well
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Zárt akkutöltő modul 11,5 A 151 W 13,8 V/DC, Mean Well AD-155AZárt akkutöltő modul 11,5 A 151 W 13,8 V/DC, Mean Well AD-155AKimeneti feszültség (max.) 13.8 V/DCKimeneti áram (max.) 11.5 ATeljesítmény 151 WU/I állandó tölté...
Termékazonosító: 808275
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 36 990 Ft/db)
36 990 Ft
Zárt akkutöltő modul 11,5 A 151 W 13,8 V/DC, Mean Well AD-155A
Kimeneti feszültség (max.) 13.8 V/DCKimeneti áram (max.) 11.5 A
Teljesítmény 151 W
U/I állandó töltés
Akkumulátor töltő AC/DC kapcsoló tápegységek (UPS funkció), olyan alkalmazásokhoz, amelyeket védeni kell áramkimaradás ellen, zárt tokban.
Jellemzők:
Túláram, túlfeszültség védelem · Akku polaritásvédelem · Akkumulátorvédelem · Jóváhagyások TÜV / UL / LUL / CE
Műszaki adatok:
Bemeneti feszültség (max.): 264 V/AC · Bemeneti feszültség (min.): 90 V/AC · Csatlakozó (építőelem): Csavaros kapcsok · Kimenetek száma: 2 x · Kimeneti feszültség (max.): 13.8 V/DC · Kimeneti feszültség 2 (max.): 13.3 V/DC · Kimeneti áram (max.): 11.5 A · Kimeneti áram 2 (max.): 0.5 A · Méret, hossz: 199 mm · Méret, magasság: 50 mm · Méret, szélesség: 110 mm · PFC: Igen · Súly: 843.75 g · Teljesítmény: 151 W · Tápegységtípus: Kapcsolóüzemű
Figyelem:
Szállítás akkumulátor nélkül.
| Gyártói szám | AD-155A |
|---|---|
| Kimeneti áram (max.) | 11.5 A |
| Kimenő áram (max.) kerekítve | 11.5 A |
| PFC | Igen |
| Méret | (H x Sz x Ma) 199 x 110 x 50 mm |
| Súly | 843.75 g |
| Magasság | 50 mm |
| Hossz | 199 mm |
| Szélesség | 110 mm |
| Csatlakozó | Csavaros kapcsok |
| Bemeneti feszültség (max.) | 264 V/AC |
| Bemeneti feszültség (min.) | 90 V/AC |
| Kimeneti áram 2 (max.) | 0.5 A |
| Kimeneti feszültség 2 (max.) | 13.3 V/DC |
| Kimeneti feszültség (max.) | 13.8 V/DC |
| Kimenetek száma | 2 x |
| Teljesítmény | 151 W |
| Típus | Kapcsolóüzemű |
| Csatlakozó | csavar |
| Bemeneti feszültség | 88 - 264 V/AC/124 - 370 V/DC |
| Termék típus | AC/DC tápegység modul, zárt |
| Termékazonosító | 808275 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mean Well |
| Cikkszám | 1297271 |
| Súly | 860 g |
| Vonalkód | 4021087017718 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.