Kapcsolóüzemű LED trafó 15 W 0 - 1,25 A 12 V/DC, Mean Well APV-16-12
Gyártó: Mean Well
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Kapcsolóüzemű LED trafó 15 W 0 - 1,25 A 12 V/DC, Mean Well APV-16-12Kapcsolóüzemű LED trafó 15 W 0 - 1,25 A 12 V/DC, Mean Well APV-16-12Állandó feszültségű 15 W 0 - 1,25 A 12 V/DCFényerő-szabályozó nélkülTúlterhelés ellen véde...
Termékazonosító: 810525
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 990 Ft/db)
3 990 Ft
Kapcsolóüzemű LED trafó 15 W 0 - 1,25 A 12 V/DC, Mean Well APV-16-12
Állandó feszültségű 15 W 0 - 1,25 A 12 V/DCFényerő-szabályozó nélkül
Túlterhelés ellen védett
LED tápegység műanyag házban állandó feszültségű kimenettel (CV).
Jellemzők:
Univerzális bemenet · Túlterhelés elleni védelem lekapcsolással, auto recovery · Állandó feszültség.
Műszaki adatok:
Bemenetek: 1 x · Bemeneti feszültség (max.): 264 V/AC · Bemeneti feszültség (min.): 90 V/AC · Csatlakozó (építőelem): Kábel, nyílt véggel · Kimenetek száma: 1 x · Kimeneti feszültség (max.): 12 V/DC · Kimeneti áram (max.): 1.25 A · Kivitel (LED meghajtó): Állandó feszültségű · LED meghajtó jellemzők: Fényerő-szabályozó nélkül,Túlterhelés elleni védelem · Min. kimeneti áram: 0 A · Méret, hossz: 77 mm · Méret, magasság: 29 mm · Méret, szélesség: 40 mm · Súly: 100 g · Teljesítmény (max.): 15 W · Tápegységtípus: Kapcsolóüzemű · Védelmi osztály: II · Védelmi típus: IP30 · Üzemi feszültség: 115 V/AC,230 V/AC
Figyelem:
Fontos információ!
Kérjük ne becsülje alá LED meghajtóját /LED trafóját!
Válasszon egy LED meghajtót/LED trafót, ami kb. 1/3-al nagyobb teljesítménnyel (Watt) rendelkezik.
A LED meghajtók terhelése szempontjából nem a LED gyártó Watt értékének megadása a fontos, hanem a LED tényleges áramfelvétele (amper).
Figyelembe kell venni, hogy a bekapcsolási áram jóval magasabb.
Ezek a tápegységek a terminálokba történő beépítésre szolgálnak.
| Méret | (H x Sz x Ma) 77 x 40 x 29 mm |
|---|---|
| Kimeneti áram (max.) | 1.25 A |
| Kimenő áram (max.) kerekítve | 1.25 A |
| Védelmi osztály | II |
| Magasság | 29 mm |
| Hossz | 77 mm |
| Szélesség | 40 mm |
| Teljesítmény tartomány | 15 W (max) |
| Védelmi típus | IP30 |
| Csatlakozó | Kábel, nyílt véggel |
| Jellemzők | Fényerő-szabályozó nélkül |
| Jellemzők | Túlterhelés elleni védelem |
| Kivitel | Állandó feszültségű |
| Bemeneti feszültség (max.) | 264 V/AC |
| Bemeneti feszültség (min.) | 90 V/AC |
| Min. kimeneti áram | 0 A |
| Kimeneti feszültség (max.) | 12 V/DC |
| Teljesítmény (max.) | 15 W |
| Üzemi feszültség | 115 V/AC |
| Üzemi feszültség | 230 V/AC |
| Bemenetek | 1 x |
| Kimenetek száma | 1 x |
| Típus | Kapcsolóüzemű |
| Súly | 100 g |
| Termék típus | LED transzformátor |
| Termékazonosító | 810525 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mean Well |
| Cikkszám | 1297258 |
| Súly | 113 g |
| Vonalkód | 4021087012171 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.