Mean Well DRP-03 DIN rögzítő Alkalmas Mean Well
Gyártó: Mean Well
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
MEAN WELL DRP-03 DIN rögzítő Alkalmas MW Mean Well DIN sínre rögzítő kengyelDIN sínkábel csavaros rögzítéssel, univerzális használatra.Ez a szöveg gépi fordítással készült.Technical specifications: Alkalmas:...
Termékazonosító: 810523
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 875 Ft/db)
875 Ft
DIN sínre rögzítő kengyel
DIN sínkábel csavaros rögzítéssel, univerzális használatra.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Alkalmas: MW Mean Well · Méret, hossz: 8.70 mm · Méret, magasság: 50.00 mm · Méret, szélesség: 45.00 mm · Súly: 23.21 g
| Méret | (H x Sz x Ma) 8.70 x 45.00 x 50.00 mm |
|---|---|
| Magasság | 50.00 mm |
| Hossz | 8.70 mm |
| Szélesség | 45.00 mm |
| Alkalmas | Mean Well |
| Bemenetek | 1 x |
| Kimenetek száma | 1 x |
| Súly | 23.21 g |
| Termék típus | DIN rögzítő |
| Termékazonosító | 810523 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mean Well |
| Cikkszám | 1297253 |
| Súly | 23 g |
| Vonalkód | 4021087011570 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.