Beépíthető tápegységek
Mean Well SD-15B-5 DC/DC gépjármű feszültségváltó 15 W Kimenetek száma: 1 x Tartalom, tartalmi egységek rendelésenként 1 db
Gyártó: Mean Well
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Mean Well SD-15B-5 DC/DC gépjármű feszültségváltó 15 W Kimenetek száma: 1 x Tartalom, tartalmi egységek rendelésenként 1 db
Termékazonosító: 808329
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 690 Ft/db)
8 690 Ft
| Méret | (H x Sz x Ma) 79.00 x 51.00 x 28.00 mm |
|---|---|
| Magasság | 28.00 mm |
| Hossz | 79.00 mm |
| Szélesség | 51.00 mm |
| Csatlakozó | Csavaros kapcsok |
| Gyártói szám | SD-15B-5 |
| Bemeneti feszültség (max.) | 36 V/DC |
| Bemeneti feszültség (min.) | 18 V/DC |
| Kimeneti feszültség (max.) | 5 V/DC |
| Bemenetek | 1 x |
| Kimenetek száma | 1 x |
| Teljesítmény | 15 W |
| Kimeneti áram | 3 A |
| Típus | Kapcsolóüzemű |
| Súly | 180.00 g |
| Termékazonosító | 808329 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mean Well |
| Cikkszám | 1297246 |
| Súly | 167 g |
| Vonalkód | 4021087002387 |
A beépíthető tápegységek kategóriánkban megtalálhatók az igényeiknek megfelelő, megbízható és hatékony megoldások. Mean Well, TracoPower és Dehner Elektronik márkák széles választékából válogathatnak, amelyek a legkülönfélébb alkalmazásokhoz ideálisak. Legyen szó LED megvilágításról, elektronikus berendezésekről vagy más speciális igényekről, nálunk biztosan megtalálja a megfelelőt.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.