Mean Well LPC-60-1400 LED meghajtó Állandó áramú 58.8 W 1.4 A 9 - 42 V/DC Fényerő-szabályozó nélkül, Túlterhelés elleni védelem 1 db
Gyártó: Mean Well
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Mean Well LPC-60-1400 LED meghajtó Állandó áramú 58.8 W 1.4 A 9 - 42 V/DC Fényerő-szabályozó nélkül, Túlterhelés elleni védelem 1 db
Termékazonosító: 810500
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 790 Ft/db)
8 790 Ft
| Méret | (H x Sz x Ma) 162 x 42 x 30 mm |
|---|---|
| Kimeneti áram (max.) | 1.4 A |
| Kimenő áram (max.) kerekítve | 1.4 A |
| Védelmi osztály | II |
| Magasság | 30 mm |
| Hossz | 162 mm |
| Szélesség | 42 mm |
| Teljesítmény tartomány | 58.8 W (max) |
| Védelmi típus | IP67 |
| Csatlakozó | Kábel, nyílt véggel |
| Jellemzők | Fényerő-szabályozó nélkül |
| Jellemzők | Túlterhelés elleni védelem |
| Kivitel | Állandó áramú |
| Bemeneti feszültség (max.) | 264 V/AC |
| Bemeneti feszültség (min.) | 90 V/AC |
| Kimeneti feszültség (max.) | 42 V/DC |
| Kimeneti feszültség (min.) | 9 V/DC |
| Teljesítmény (max.) | 58.8 W |
| Üzemi feszültség | 115 V/AC |
| Üzemi feszültség | 230 V/AC |
| Bemenetek | 1 x |
| Kimenetek száma | 1 x |
| Típus | Kapcsolóüzemű |
| Súly | 400 g |
| Termék típus | LED meghajtó |
| Termékazonosító | 810500 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mean Well |
| Cikkszám | 1293272 |
| Súly | 412 g |
| Vonalkód | 4021087008044 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.