Mean Well DRL-01 Rögzítő Alkalmas Mean Well
Gyártó: Mean Well
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
MEAN WELL DRL-01 Rögzítő Alkalmas MW Mean Well Szerelőkeret MeanWell kapcsolóüzemű tápegységhezSzerelőkeret RS-15, RS-25, RS-35 tartóhozEz a szöveg gépi fordítással készült.Technical specifications: Alkalmas...
Termékazonosító: 808228
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 445 Ft/db)
445 Ft
Szerelőkeret MeanWell kapcsolóüzemű tápegységhez
Szerelőkeret RS-15, RS-25, RS-35 tartóhoz
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Alkalmas: MW Mean Well · Méret, hossz: 1.60 mm · Méret, magasság: 44.00 mm · Méret, szélesség: 110.00 mm · Súly: 93.80 g
| Méret | (H x Sz x Ma) 1.60 x 110.00 x 44.00 mm |
|---|---|
| Magasság | 44.00 mm |
| Hossz | 1.60 mm |
| Szélesség | 110.00 mm |
| Alkalmas | Mean Well |
| Bemenetek | 1 x |
| Kimenetek száma | 1 x |
| Súly | 93.80 g |
| Termék típus | Rögzítő |
| Termékazonosító | 808228 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mean Well |
| Cikkszám | 1292825 |
| Súly | 101 g |
| Vonalkód | 4021087011631 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.