Mean Well DRP-01 Rögzítő Alkalmas Mean Well
Gyártó: Mean Well
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
MEAN WELL DRP-01 Rögzítő Alkalmas MW Mean Well Szerelőlemez MeanWell kapcsolóüzemű tápegységhezSzerelőlemez univerzális használatraEz a szöveg gépi fordítással készült.Technical specifications: Alkalmas: MW...
Termékazonosító: 808227
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 290 Ft/db)
1 290 Ft
Szerelőlemez MeanWell kapcsolóüzemű tápegységhez
Szerelőlemez univerzális használatra
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Alkalmas: MW Mean Well · Méret, hossz: 2.00 mm · Méret, magasság: 104.00 mm · Méret, szélesség: 130.00 mm · Súly: 69.44 g
| Méret | (H x Sz x Ma) 2.00 x 130.00 x 104.00 mm |
|---|---|
| Magasság | 104.00 mm |
| Hossz | 2.00 mm |
| Szélesség | 130.00 mm |
| Alkalmas | Mean Well |
| Bemenetek | 1 x |
| Kimenetek száma | 1 x |
| Súly | 69.44 g |
| Termék típus | Rögzítő |
| Termékazonosító | 808227 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mean Well |
| Cikkszám | 1292824 |
| Súly | 77 g |
| Vonalkód | 4021087011594 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.