Mean Well Inverter TS-1000-212B 1000 W 12 V/DC - 200 V, 220 V, 230 V, 240 V
Gyártó: Mean Well
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Mean Well Inverter TS-1000-212B 1000 W 12 V/DC - 200 V, 220 V, 230 V, 240 V
Termékazonosító: 972638
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 135 990 Ft/db)
135 990 Ft
| Magasság | 70.00 mm |
|---|---|
| Hossz | 345.00 mm |
| Szélesség | 184.00 mm |
| Csatlakozó | Védőérintkezős alj |
| Bemeneti feszültség | 12 V/DC |
| Kimenet | Védőérintkezős dugalj |
| Jel kimeneti forma | Tiszta szinuszhullám |
| Gyártói szám | TS-1000-212B |
| Bemeneti feszültség (max.) | 15 V/DC |
| Bemeneti feszültség (min.) | 10.5 V/DC |
| Teljesítmény | 1000 W |
| Bemenetek | csavaros csipeszek |
| Kimenetek | Védőirintkezős dugalj |
| Típus | Kapcsolóüzemű |
| Bemeneti feszültség | 10.5 - 15 V/DC |
| Súly | 4300.00 g |
| Termék típus | Inverter |
| Termékazonosító | 972638 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mean Well |
| Cikkszám | 1292353 |
| Súly | 4.33 kg |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.