Mean Well TBC-07 Kapocs takaró Alkalmas Mean Well
Gyártó: Mean Well
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
MEAN WELL TBC-07 Kapocs takaró Alkalmas MW Mean Well A csavaros kapcsok fedeleFedél a 7 pólusú terminál terminálhoz RS-100, RS-150, RSP-100 ...Ez a szöveg gépi fordítással készült.Technical specifications: A...
Termékazonosító: 808225
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 245 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 3
245 Ft
A csavaros kapcsok fedele
Fedél a 7 pólusú terminál terminálhoz RS-100, RS-150, RSP-100 ...
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Alkalmas: MW Mean Well · Méret, hossz: 57.00 mm · Méret, magasság: 67.70 mm · Méret, szélesség: 69.70 mm · Súly: 0.78 g · További műszaki adatok: Pólusszám: 7 tűs · Pitch: RM9.5
| Méret | (H x Sz x Ma) 57.00 x 69.70 x 67.70 mm |
|---|---|
| Magasság | 67.70 mm |
| Hossz | 57.00 mm |
| Szélesség | 69.70 mm |
| Alkalmas | Mean Well |
| Súly | 0.78 g |
| Termék típus | Kapocs takaró |
| Termékazonosító | 808225 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mean Well |
| Cikkszám | 1292341 |
| Súly | 0.75 g |
| Vonalkód | 4021087000222 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.