MBZ 86143 Lasercut építőkészlet
Gyártó: MBZ
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
MBZ 86143 Lasercut építőkészletPéldamutériaEz a szöveg gépi fordítással készült.Lézervágott készlet kartonból.Ez a szöveg gépi fordítással készült.Technical specifications: Kivitel: Peron széle · K...
Termékazonosító: 917374
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 690 Ft/db)
2 690 Ft
Példamutéria
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Lézervágott készlet kartonból.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Kivitel: Peron széle · Korosztály: 15 éves kortól · Megépítési méret: Z · Modell kivitel (modellvasút): Lasercut építőkészlet · Méret, hossz: 762 mm · Méret, magasság: 4 mm · Méret, szélesség: 2 mm
| Megépítési méret | Z |
|---|---|
| Kivitel | Peron széle |
| Korosztály | 15 éves kortól |
| Modell kivitel (modellvasút) | Lasercut építőkészlet |
| Méret | (H x Sz x Ma) 762 x 2 x 4 mm |
| Hossz | 762 mm |
| Szélesség | 2 mm |
| Magasság | 4 mm |
| Termékazonosító | 917374 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | MBZ |
| Cikkszám | 555533 |
| Súly | 2.4 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.