Z | Terepépítés
MBZ 86256 Z Lézeres vágású platform
Gyártó: MBZ
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
MBZ 86256 Z Lézeres vágású platform
Termékazonosító: 931800
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 990 Ft/db)
1 990 Ft
| Megépítési méret | Z |
|---|---|
| Kivitel | Lézeres vágású platform |
| Korosztály | 15 éves kortól |
| Modell kivitel (modellvasút) | Lasercut építőkészlet |
| Méret | (H x Sz x Ma) 113 x 25 x 2.20 mm |
| Hossz | 113 mm |
| Szélesség | 25 mm |
| Magasság | 2.20 mm |
| Termékazonosító | 931800 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | MBZ |
| Cikkszám | 1380282 |
| Súly | 9 g |
A terepépítés az egyik legizgalmasabb aspektusa a vasútmodellázásnak. Faller, MBZ, Märklin, Kibri és Vollmer márkák széles választékából megtalálhatod a szükséges építőelemeket, legyen szó falvakról, ipari területekről vagy akár tereptárgyakról.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.