Áramátalakítók
MBS ASR 14.3 30/5A 1VA Kl.3 Elsődleges áram 30 A Másodlagos áram 5 A Vezeték átvezetési átmérő:14 mm Csavaros rögzítés 1 db
Gyártó: MBS
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
MBS ASR 14.3 30/5A 1VA Kl.3 Elsődleges áram 30 A Másodlagos áram 5 A Vezeték átvezetési átmérő:14 mm Csavaros rögzítés 1 db
Termékazonosító: 902249
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 20 990 Ft/db)
20 990 Ft
| Pontossági osztály | 3 |
|---|---|
| Gyártói szám | ASR 14.3 30/5A 1VA Kl.3 |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 45 x 65 x 62 mm |
| Mélység | 62 mm |
| Magasság | 65 mm |
| Szélesség | 45 mm |
| Vezeték átvezetési átmérő | 14 mm |
| Rögzítés módja | Csavaros rögzítés |
| Elsődleges áram | 30 A |
| Másodlagos áram | 5 A |
| Teljesítmény | 1 VA |
| Teljesítmény | 1 VA |
| Rögzítési mód | Csavaros rögzítés |
| Másodlagos áram | 5 A |
| Termékazonosító | 902249 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | MBS |
| Cikkszám | 127122 |
| Súly | 176 g |
| Vonalkód | 4016138779486 |
Áramátalakítók segítségével egyszerűen mérhetők az elektromos áramkörökben futó áramok. A kínálatunkban megtalálható ENTES, MBS, Celsa, Janitza és Gossen Metrawatt márkák áramátalakítóit a legkülönfélébb igényekhez ajánljuk. Válasszon az MBS ASRD 14, a Bender W15BS-02 vagy a MBS KBU 58 modellek közül, amelyekkel pontos és megbízható méréseket végezhet.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.