Mágnesek
Maul Mágnesszalag (H x Sz) 10 m x 25 mm Barna 10 m 6157609
Gyártó: Maul
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Maul Mágnesszalag (H x Sz) 10 m x 25 mm Barna 10 m 6157609
Termékazonosító: 790973
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 11 990 Ft/db)
11 990 Ft
| Méret | (H x Sz) 10 m x 25 mm |
|---|---|
| Szín | Barna |
| Kampóval | Nem |
| Öntapadó | Igen |
| Mágneses | Igen |
| Szélesség | 25 mm |
| Hossz | 10 m |
| Termék típus | Mágnesszalag |
| Termékazonosító | 790973 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Maul |
| Cikkszám | 883776 |
| Súly | 1.049 kg |
| Vonalkód | 4002390053112 |
Ezen az oldalon megtalálhatja a praktikus és stílusos mágneseket, amelyek segítenek rendet tartani irodájában vagy otthonában. A Maul, Magnetoplan, Franken, Durable és BE! Board márkák széles választékából könnyedén kiválaszthatja az Ön igényeinek megfelelő mágneseteket. Kerek, négyszögletes vagy kocka alakú, fehér, ezüst vagy fekete színben - a rendelkezésre álló mágnesekkel biztosan megtalálja a tökéletes megoldást.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.