Pénzkazetta 20 cm, Maul 19200
Gyártó: Maul
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Pénzkazetta, 20 cmLakkozott acélból, illesztés nélkül kihúzva, nikkelezett fogantyú. Biztonsági cilinderzár 2 kulccsal. Műanyag pénzérme tároló betét.Műszaki adatok: Bankjegy rekeszek: 1 · Méret, magasság: 90 mm · Méret, mé...
Termékazonosító: 48913
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 290 Ft/db)
7 290 Ft
Lakkozott acélból, illesztés nélkül kihúzva, nikkelezett fogantyú. Biztonsági cilinderzár 2 kulccsal. Műanyag pénzérme tároló betét.
Műszaki adatok:
Bankjegy rekeszek: 1 · Méret, magasság: 90 mm · Méret, mélység: 170 mm · Méret, szélesség: 200 mm · Szín: Ezüst · Tűzálló: Nem · Érme rekeszek: 6 · Értéktárgy megőrző típus: Pénzkazetta
| Tűzálló | Nem |
|---|---|
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 200 x 90 x 170 mm |
| Szín | Ezüst |
| Mélység | 170 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Szélesség | 200 mm |
| Bankjegy rekeszek | 1 |
| Érme rekeszek | 6 |
| Termék típus | Pénzkazetta |
| Termékazonosító | 48913 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Maul |
| Cikkszám | 777004 |
| Súly | 872 g |
| Vonalkód | 4002390020657 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Minden rendben ment. Köszönöm!
pesturestu –