Asztali lámpa, MAULstudy Maul 8230595, E27 (max. 60 W-os izzó), ezüst
Gyártó: Maul
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Asztali lámpa, MAULstudyMagasság normál munkahelyzetben 51 cmAsztallapra rögzíthetőKlasszikus dizájnA klasszikus minden munkahelyen és otthoni tevékenységnél. A lámpa karja és a reflektor mozgatható. A fémkart 360°-kal lehet...
Termékazonosító: 48738
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 14 990 Ft/db)
14 990 Ft
Magasság normál munkahelyzetben 51 cm
Asztallapra rögzíthető
Klasszikus dizájn
A klasszikus minden munkahelyen és otthoni tevékenységnél. A lámpa karja és a reflektor mozgatható. A fémkart 360°-kal lehet elforgatni. Stabil fém szorítóval.
Jellemzők:
Asztalra felfogatóval
Magasság normál munkahelyzetben 51 cm
Karhossz alul 35 cm, fent 35 cm
Max. asztallap vastagság 5,5 cm.
Műszaki adatok:
Anyag: Fém · Energiahatékonysági osztály (A++ - E): Fényforrástól függ · Foglalat: E27 · Forgási tartomány (max.): 360 ° · Forgási tartomány, max.: 130 ° · Fényforrás típus: Energiatakarékos lámpa · Fényforrások száma: 1 · Lámpa jellemzők: Forgatható,Dönthető · Lámpa típus: Csíptetős lámpa · Méret, magasság: 51 cm · Szín: Ezüst · Teljesítmény: 60 W · Teljesítmény fényforrásonként: 60 W · Tápkábel hossza: 1.75 m · Üzemi feszültség: 230 V
| Üzemi feszültség | 230 V |
|---|---|
| Fényforrások száma | 1 |
| Fényforrás típus | Energiatakarékos lámpa |
| Foglalat | E27 |
| Teljesítmény fényforrásonként | 60 W |
| Teljesítmény | 60 W |
| Energiahatékonysági osztály | nem relatív |
| Jellemzők | Forgatható |
| Jellemzők | Dönthető |
| Forgási tartomány (max.) | 360 ° |
| Forgási tartomány, max. | 130 ° |
| Szín | Ezüst |
| Anyag | Fém |
| Tápkábel hossza | 1.75 m |
| Magasság | 51 cm |
| Fényteljesítmény | Max. 11 W |
| Forgási tartomány | 360 ° |
| Termék típus | Csíptetős lámpa |
| Termékazonosító | 48738 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Maul |
| Cikkszám | 775356 |
| Súly | 1.1 kg |
| Vonalkód | 4002390041454 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.