Maul Atlantic 8203602 LED-es íróasztali lámpa LED Fixen beépített LED-es 9 W EEK: D (A - G) Fehér
Gyártó: Maul
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Maul Atlantic 8203602 LED-es íróasztali lámpa LED Fixen beépített LED-es 9 W EEK: D (A - G) Fehér
Termékazonosító: 790137
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 33 990 Ft/db)
33 990 Ft
| Üzemi feszültség | 230 V |
|---|---|
| Fényforrások száma | 21 |
| Fényforrás típus | LED |
| Foglalat | Fixen beépített LED-es |
| Teljesítmény | 9 W |
| Fényszín | 6500 K |
| Fényszín | Nappalifény fehér |
| Fényáram összesen | 400 lm |
| Jellemzők | Dönthető |
| Védelmi osztály | II |
| Szín | Fehér |
| Tápkábel hossza | 1.8 m |
| Energiahatékonysági osztály | nem relatív |
| Magasság | 45 cm |
| Termék típus | LED-es íróasztali lámpa |
| Termékazonosító | 790137 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Maul |
| Cikkszám | 556507 |
| Súly | 3.67 kg |
| Vonalkód | 4002390055338 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.