Digitális asztali mérleg, levélmérleg (max.) 5 kg/1 g Maul MAULalpha 1645002
Gyártó: Maul
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Levélmérleg, MAULalphaKikapcsoló automatikaAutomatikus nullázásA mérleget robosztus műanyag ház és kis energiafogyasztás jellemzi.Jellemzők: Ház törésbiztos műanyagból · Egygombos kezelés · Átváltható: g/oz. · F...
Termékazonosító: 411335
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 19 990 Ft/db)
19 990 Ft
Kikapcsoló automatika
Automatikus nullázás
A mérleget robosztus műanyag ház és kis energiafogyasztás jellemzi.
Jellemzők:
Ház törésbiztos műanyagból · Egygombos kezelés · Átváltható: g/oz. · Felhasználói kalibrálás lehetséges · Kikapcsoló automatika · Automatikus nullázás.
Műszaki adatok:
Gyártói szám: MAULalpha · Kalibrált: Gyári standard (tanúsítvány nélkül) · Leolvashatóság: 1 g · Méret, hossz: 137 mm · Méret, magasság: 36 mm · Méret, szélesség: 188 mm · Mérleg lap átmérő: 120 mm · Mérési tartomány (max.): 5 kg · Mérőtálca anyaga: Műanyag · Szín: Fehér · Súly: 258 g · Termék típus: Levélmérleg · Tápellátás: Elemekről üzemeltetett
Szállítás tartalma:
Elemek · Használati útmutató.
| Mérési tartomány (max.) | 5 kg |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Tápellátás | 2 db mikroelem (AAA) |
| Méret | (H x Sz x Ma) 137 x 188 x 36 mm |
| Súly | 258 g |
| Magasság | 36 mm |
| Hossz | 137 mm |
| Szélesség | 188 mm |
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
| Mérőtányér anyaga | Műanyag |
| Tápellátás | Elemekről üzemeltetett |
| Gyártói szám | MAULalpha |
| Mérleg lap átmérő | 120 mm |
| Leolvashatóság | 1 g |
| Termék típus | Levélmérleg |
| Termékazonosító | 411335 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Maul |
| Cikkszám | 405520 |
| Súly | 354 g |
| Vonalkód | 4002390058148 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.