Vákuum kapcsoló -0,15...-1 bar, G1/8, 1 váltó, MA-TER XV600
Gyártó: Mater
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Vákuum kapcsoló -0,15...-1 bar, G1/8, 1 váltó, MA-TER XV600Vákuum kapcsoló -0,15...-1 bar, G1/8, 1 váltó, MA-TER XV600Cső csatlakozási átmérő 1/8"Műszaki adatok: Folyadék csatlakozó: G1/8 · Kapcsolási nyomás (min.):...
Termékazonosító: 922045
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 13 990 Ft/db)
13 990 Ft
Vákuum kapcsoló -0,15...-1 bar, G1/8, 1 váltó, MA-TER XV600
Cső csatlakozási átmérő 1/8"Műszaki adatok:
Folyadék csatlakozó: G1/8 · Kapcsolási nyomás (min.): -0.15 bar · Kapcsolási nyomás tartomány (max): -1 bar · Médiahőmérséklet (max.): 125 °C · További műszaki adatok: Üzemi feszültség: 250 V / AC / 10 A váltóérintkezővel · Anyaga: ház: sárgaréz, membrán: rozsdamentes acél · Érintkezés módja (pneumatika): 1 váltó · Üzemi hőmérséklet (max.): 125 °C · Üzemi médium: Semleges közeg
Figyelem:
A gumi védőfedéllel (rendelési szám: 58 38 07) a vákuumkapcsoló bizonyos fokú védelmet nyújt az IP54-nek. A termék 1/8-os kivitel.
| Üzemi médium | Semleges közeg |
|---|---|
| Min. kapcsolási nyomás | -0.15 bar |
| Kapcsolási nyomás tartomány | -1 bar |
| Kapcsolási nyomás | -0.15 ... -1 bar |
| Média-hőmérséklet (tartomány) | 125 °C (max) |
| Üzemi hőmérséklet | 125 °C (max) |
| Üzemi hőmérséklet (max.) | 125 °C |
| Gyártói szám | XV600 |
| Folyadék csatlakozó | G1/8 |
| Érintkezés módja | 1 váltó |
| Gyártói szám | XV600 |
| Médiahőmérséklet (max.) | 125 °C |
| Termék típus | Vákuum kapcsoló |
| Termékazonosító | 922045 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mater |
| Cikkszám | 583795 |
| Súly | 67.2 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.