Állítható nyomáskapcsoló 2 - 6 bar, G1/8, 1 váltó, MA-TER XP600
Gyártó: Mater
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Állítható nyomáskapcsoló 2 - 6 bar, G1/8, 1 váltó, MA-TER XP600Állítható nyomáskapcsoló 2 - 6 bar, G1/8, 1 váltó, MA-TER XP600Műszaki adatok: Folyadék csatlakozó: G1/8 · Kapcsolási nyomás (min.): 2 bar · Kapcsolási nyomás t...
Termékazonosító: 961078
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 690 Ft/db)
7 690 Ft
Állítható nyomáskapcsoló 2 - 6 bar, G1/8, 1 váltó, MA-TER XP600
Műszaki adatok:Folyadék csatlakozó: G1/8 · Kapcsolási nyomás (min.): 2 bar · Kapcsolási nyomás tartomány (max): 6 bar · Médiahőmérséklet (max.): 125 °C · További műszaki adatok: Üzemi feszültség: 250 V / AC / 10 A váltóérintkezővel · Anyaga: ház: sárgaréz, membrán: rozsdamentes acél · Érintkezés módja (pneumatika): 1 váltó · Üzemi hőmérséklet (max.): 125 °C · Üzemi médium: Semleges közeg
Figyelem:
A gumikapcsoló fedéllel (rendelési szám: 58 38 07) a nyomáskapcsoló IP54 védelmi osztályt ér el.
| Üzemi médium | Semleges közeg |
|---|---|
| Min. kapcsolási nyomás | 2 bar |
| Kapcsolási nyomás tartomány | 6 bar |
| Kapcsolási nyomás | 2 ... 6 bar |
| Média-hőmérséklet (tartomány) | 125 °C (max) |
| Üzemi hőmérséklet | 125 °C (max) |
| Üzemi hőmérséklet (max.) | 125 °C |
| Gyártói szám | XP600 |
| Folyadék csatlakozó | G1/8 |
| Érintkezés módja | 1 váltó |
| Gyártói szám | XP600 |
| Médiahőmérséklet (max.) | 125 °C |
| Termék típus | Nyomáskapcsoló |
| Termékazonosító | 961078 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mater |
| Cikkszám | 583782 |
| Súly | 69.2 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.