Mascot Ólomakku töltő 12 V Töltőáram (max.) 1 A
Gyártó: Mascot
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Mascot Ólomakku töltő 12 V Töltőáram (max.) 1 A
Termékazonosító: 899605
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 29 990 Ft/db)
29 990 Ft
| Hozzávaló akku | Ólom-savas |
|---|---|
| Hozzávaló akku | Ólom-zselés |
| Hozzávaló akku | Ólom-vlies |
| Alkalmas (ólomakku) | 12 V |
| Ajánlott akkukapacitás (min.) | 3 Ah |
| Ajánlott akkukapacitás (max.) | 12 Ah |
| Töltési csatornák/rekeszek | 1 |
| Üzemi feszültség | 90 - 264 V |
| Töltőáram (max.) | 1 A |
| Töltőáram 12V-nál | 1 A |
| Töltési végfeszültség | 14.7 V |
| Hossz | 90 mm |
| Szélesség | 45 mm |
| Magasság | 32 mm |
| Súly | 115 g |
| Méret | (H x Sz x Ma) 90 x 45 x 32 mm |
| Termék típus | Ólomakku töltő |
| Termékazonosító | 899605 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mascot |
| Cikkszám | 200704 |
| Súly | 406 g |
| Vonalkód | 7057070039877 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.