Marquardt mikrokapcsoló 250V/AC, 1050.0202
Gyártó: Marquardt
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Mikrokapcsoló 250 V/AC, 1050-es sorozatA gombaformájú működtető gomb lehetővé teszi a szokásos, felülről lefelé történő függőleges működtetés mellett az oldalirányból történő működtetést is. Ehhez a működtető részen egy 45°-nál kisebb szög sz...
Termékazonosító: 41722
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 290 Ft/db)
1 290 Ft
A gombaformájú működtető gomb lehetővé teszi a szokásos, felülről lefelé történő függőleges működtetés mellett az oldalirányból történő működtetést is. Ehhez a működtető részen egy 45°-nál kisebb szög szükséges.
Műszaki adatok:
Csatlakozó: Forrasztható · Funkciók (kapcsoló/nyomógomb): Nyomó · Gyártói szám: 1050.0202 · Kapcsolási feszültség: 250 V/AC · Kapcsolási állások: 1 x BE/(BE) · Max. kapcsolási áram: 5 A · Méret, hossz: 6.4 mm · Méret, magasság: 10 mm · Méret, szélesség: 19.8 mm · Működtetés: Hajtókar · Tartalom: 1 db · További műszaki adatok: Engedélyek: ENEC, UL, CSA · Típus: Mikrokapcsoló · Érintkező típus: 1 váltó
| Funkciók | Nyomó |
|---|---|
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Működtetés módja | Hajtókar |
| Érintkező típus | 1 váltó |
| Kapcsolási állások | 1 x BE/(BE) |
| Kapcsolási feszültség | 250 V/AC |
| Max. kapcsolási áram | 5 A |
| Hossz | 6.4 mm |
| Szélesség | 19.8 mm |
| Magasság | 10 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 6.4 x 19.8 x 10 mm |
| Gyártói szám | 1050.0202 |
| Termék típus | Mikrokapcsoló |
| Termékazonosító | 41722 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Marquardt |
| Cikkszám | 704687 |
| Súly | 1.7 g |
| Vonalkód | 2050000223815 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.